Aktualności

all on pole | instrukcja przeniesienia konta na platformę Fitssey28-04-2021

Drodzy 🧡

rozpoczynamy proces przenoszenia się na platformę do obsługi zapisów - FITSSEY! Jeśli chcecie zostać z nami i nadal rozwijać się w all on pole prosimy o przeczytanie całego maila i o zastsowanie się do instrukcji:

Nowy system co do zasady nie różni się wiele od poprzedniego, wierzymy że nie odczujecie specjalnie tej zmiany, a wyjdzie nam ona tylko na dobre.

Poniżej przedstawiamy dokładną rozpiskę co i kiedy należy zrobić:

  1. Od dziś możecie samodzielnie założyć konto na nowej platformie wchodząc pod poniższy link

    https://app.fitssey.com/allonpole/frontoffice

    Następnie w prawym górnym rogu znajdziecie okienko „ZALOGUJ SIĘ”

  2. W kolejnym kroku klikacie „Nie masz konta? Zarejestruj się za darmo” i wpisujecie swoje dane (takie same jak dane które podaliście w systemie e-fitness) oraz akceptujecie regulamin i politykę prywatności.  Pamiętajcie o wyrażeniu zgody na otrzymywanie newslettera - obiecujemy nie spamować a jedynie wysyłać Wam jak dotychczas najpotrzebniejsze informacje.


  3. Następnie zajrzyjcie na swoją pocztę i sprawdźcie czy otrzymaliście mail z aktywacją konta. Jeśli tak - aktywujcie konto.


    Przy tej okazji system poprosi Was o ustalenie własnego hasła oraz będziecie mieli możliwość wgrania własnego zdjęcia - zachęcamy do tego ponieważ będzie nam miło widzieć Wasze twarze w systemie a instruktorom, którzy sprawdzają kto zapisał się na ich zajęcia będzie łatwiej zapamiętać Wasze imiona.

  4. Następnie cierpliwie czekajcie na przeniesienie Waszych danych z obecnego systemu do FITTSEY. W tym kroku cała praca należy do nas - w kolejnych dniach przepiszemy Wasze karnety, dodamy informacje o wpłaconej kaucji oraz przepiszemy informację o zdobytych przez Was punktach bonusowych.
Nie chcemy przeładowywać Was informacjami! Na razie to tyle. O kolejnych nowościach, zasadach zapisów, nowych karnetach i promocjach na karnety będziemy informować Was po majówce!

Nie zostawiajcie akcji przeniesiania na ostatnią chwilę 🤪

Zespół all on pole 🧡

Wróć do listy