Aktualności

Vinyasa Flow Yoga i Zdrowy Kręgosłup - nowe zajęcia w naszym studio19-11-2019

▶️ Vinyasa Flow Yoga - ŚRODY 16.00 oraz PIĄTKI 8.00
i
▶️ Zdrowy Kręgosłup - WTORKI 8.00


Czym będą zajęcia ▶️ Vinyasa Flow Yoga ?

Na macie praktykujemy vinyasa Flow, co w praktyce oznacza ruchy w rytm muzyki z synchronizacja oddechu. Płynne przejścia z pozycji do pozycji sprawia, ze joga nie będzie nudna i medytacje wykonasz w ruchu. Znasz powiedzenie „go with the Flow”? Oddajesz się potrzebom swojego ciała, ono wie najlepiej czego potrzebujesz. Na macie na pewno poczujesz szybsze bicie serca, co sprawi, ze poprawisz swój metabolizm. Nadal się zastanawiasz, czy to dla Ciebie? Przyjdź i sprawdź, a nie pożałujesz.

Czym będzie ▶️ Zdrowy Kręgosłup?

Brzmi jak zajęcia dla osób starszych lub emerytów? Nic podobnego. Te ćwiczenia powinna robić każda osoba, które regularnie trenuje Pole Dance lub inny wymagający sport. Zdrowy kręgosłup polecany jest też osobom, prowadzącym siedzący tryb życia lub tym, którzy chcą lepiej przygotować się do rozpoczęcia nauki Pole Dance. Trening dodatkowo wzmacnia między innymi mięśnie pośladków, brzucha i pleców. Efektem jest nie tylko wzmocnienie i zredukowanie ewentualnego bólu pleców, ale również poprawa sylwetki ciała oraz samopoczucia.

Wszystkie zajęcia poprowadzi Izabela Puchala:

Z wyksztalcenia jest socjologiem-ekonomistą, a z miłości zajmuje się ezoteryką. Główne dziedziny, które ją interesują to: astrologia, numerologia, tarot oraz kamienie. Dodatkowo jest trenerką personalną i instruktorką jogi. Ezoteryka pomogła jej w poznaniu samej siebie. Mimo, że nadal wzbudza różne emocje u ludzi, Iza dzieli się swoją pasją i każdego zachęca do poznania prawdziwego siebie w ramach swoich zajęć.

Wróć do listy